HİZMETLER
Garantili İkinci El
Garantili ikinci el kategorisinde ikinci el oto alırken dikkat edilmesi gereken hususlar, uzatılmış garanti hakkında bilgi veren yazılar bulabilirsiniz…»
Araba Bakımı
Araba bakımı kategorisinde araç bakımı ile ilgili ipuçları, şanzıman, diferansiyel, süspansiyon gibi aksamlar hakkında bilgiler yer almaktadır…»
İleri Sürüş Teknikleri
İleri sürüş teknikleri kategorisinde, güvenli sürüş için ihtiyacınız olabilecek bilgiler, tehlike anında kullanabileceğiniz teknikler yer almaktadır…»

TUR ASSIST WARRANTY PAKETLERİ

TUR ASSIST Warranty paketleri ile, aracınızın en temel ihtiyaçlarını kapsamaya yönelik bir garanti planı sunar. Üretici garantisi bitmiş araçların karşılaşabileceği mekanik, ve elektronik arızaların finansal yüklerinden sizi kurtarır. Üstelik 500’ü aşkın operatörüyle tüm Türkiye’ye 7/24 hizmet verir.

Pratik ve Mini Warranty paketleri sayesinde, aracınızın garantisi bitse bile tamir masrafları için endişelenmenize gerek kalmaz. Üstelik araç alırken de satarken de otomobilinize artı değer katarsınız. Çünkü güvenceli ekspertiz sayesinde aracınızın durumunu öğrenir, satacağınız aracı emsallerinden farklılaştırırsınız.

Warranty paketleri kapsamında tüm onarımlar uzmanlığı ve teknik yeterliliği onaylanmış profesyonel servislerde gerçekleşir. Tamirat süresi boyunca size tahsis edilen yedek bir araç ile hayatınıza aynen devam edersiniz.