İkinci El Araba Garantili De Alınabilir! | Tur Assist Warranty

Üretici Garantisi Bitse Bile İkinci El Araba Garantili Alınabilir

İkinci el bir araç alırken haliyle dikkat edilmesi gereken pek çok konu vardır. Önceden araçlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz, araçlara ilgili duyan, bu konuda donanımlı bir yakınınızdan ya da arkadaşınızdan yardım isterdiniz.. Günümüzde ise bu arayış için zaman kaybetmenize gerek yok. Artık bu tür işlemler teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kompütest şeklinde adlandırılan ekspertizler tarafından yapılmaktadır. Bu işlemi yapan kişiler, aracın motor aksamından boyasına ve mekaniğine kadar hemen hemen her hususu detaylı bir biçimde incelerler.

İkinci el araba garantili de satın alınabilir!

İkinci el araba garantili de satın alınabilir!

Yukarıda bahsettiğimiz bir ekspertiz firmasından böyle bir hizmet almayacaksınız ve araçlar hakkında bilgisine güvenebileceğiniz bir arkadaşınız yoksa yapabileceğiniz 2 şey var:

 1. Satın alacağınız aracı kontrol etmek:

  1. Arabayı görsel olarak kontrol edin
  2. Arabanın dış yüzeyini inceleyin
  3. Bagajı kontrol edin
  4. Lastikleri kontrol edin
  5. Otomobilin altına bakın
  6. Kaputun altını kontrol edin
  7. Motoru kontrol edin

Kontroller esnasında dikkat edeceğiniz tüm bu hususları “2. El Araç Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli” yazımızda detaylı bir biçimde inceleyebilir ya da “Garantili İkinci El Otomobil ve Sıfır Otomobil Satın Alma” rehberimizi okuyabilir, aklınıza gelebilecek tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

 1. Satın alacağım ikinci el araba garantili de olabilir dediniz ve tercihinizi bu yönde kullandınız. Sizlere tavsiyemiz Tur Assist güvencesiyle oluşturulan Warranty otomobil garanti paketlerini tercih etmeniz olacak. Warranty, üretici garantisi bitmiş otomobilleri arıza durumlarına karşı kullanıcıları güvence altına alan bir otomobil garantisidir.

Tur Assist, asistans hizmetleri konusunda dünya devi Mapfre Asistencia grubunun Türkiye şirketidir. Mapfre Asistencia, İspanya kökenli uluslararası servis, sigorta ve reasürans devi Mapfre’nin yatırımı olarak bugün Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da 43 ülkede faaliyet göstermektedir. Tur Assist ise, tüm Türkiye’de 8.000’i aşkın anlaşmalı hizmet birimiyle 7 gün 24 saat acil hizmetlerin organizasyonunu sağlamaktadır.

Tur Assist güvencesindeki Warranty otomobil garanti paketleri arıza durumlarında otomobilinizdeki kapsam içerisindeki parçaların onarımı işçiliğini de sağlar. Üstelik bu onarımlar yüksek mekanik tecrübesine sahip teknik personeller tarafından gerçekleştirilir. Warranty paketleri, otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlarken, otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden Warranty otomobil garanti paketlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

İkinci el motor alırken dikkat etmeniz gereken hususları inceleyebilir ya da Garantili İkinci El kategorimize geri dönebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 4 Yorum
cihat

Merhabalar,
2. el otomotiv alım satm işi ile faliyet göstermekteyiz
Firmamız bünyesinde satılan araçlara garanti verebileceğimiz paket tekliflerinizle ilgili bilgi almak istiyorum

Hangi araçlar bu kapsama girer araçlara garntiyi nasıl verebiliriz

iyi çalışmalar

Cevap
  tur-admin

  Merhaba Cihat Bey,
  Öncelikle bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür ederiz. İletişim bilgilerinizden en kısa süre içerisinde sizlerle temasa geçeceğiz.
  Saygılarımızla,
  Tur Assist

  Cevap
Samet

Merhaba, 2.el alim satiminda guvenilir oto ekspertiz firmasiyiz. Merkez ve sube olarak faaliyet gostermekteyiz. 2.el araclara sunabilecegimiz garanti paketleri hakkinda bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi calismalar.

Cevap
  tur-admin

  Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz Samet Bey,
  İletişim bilgilerinizi mesaj olarak iletebilirseniz sorumlu arkdadaşlarımız en kısa zamanda sizlerle temasa geçecektir.
  Saygılarımızla

  Cevap

Cevap Bırakın: