İkinci El Araba Garantili Olur Mu? | Tur Assist Demek

İkinci El Araba

Rahatlık, konfor ve ulaşım konusundaki tüm özelliklere sahip olan  bir araç, her yönüyle insanların en çok talep ettiği şeylerden bir tanesi. Pek çok değişik marka ve üretim kapasitesi göz önüne alındığında, ülkemizin özellikle tüketici olarak bu konuda çok iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Haliyle bu iddia, sıfır araç kadar ikinci el piyasasının da hareketli olmasına katkı sağlamaktadır. Çoğu zaman sıfır bir araç yerine, az kullanılmış bir ikinci el araç, fiyat performans açısından daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta.

İkinci El Araba

İkinci El Araba

İkinci el arabalar fiyatları ile öne çıkıyor

Elbette ki sıfır araçlar ikinci el araçlara göre daha yüksek fiyatlara sahip. En gelişmiş sistemler ile donatılan ve teknolojinin getirdiği tüm yenlikleri de bünyesinden barındıran bir araç, tüm bu avantajları belirli bir bedel karşılığında bize sunacaktır. Ancak bu bedeli ödeyemediğimiz durumlarda yani maddi imkanlarımıza göre araç ihtiyacımızı karşılamak istediğimizde, ikinci el seçeneklerine yönelmemiz son derece anlaşılır bir durum.

Bugün bizim için önemli olan, ikinci el araba piyasasının galeri tekelinden kurtularak, garantisi ve de ödeme alternatifleriyle adeta yeni bir sektör olarak karşımıza çıkmasıdır. Günümüzde gerek internet üzerinden gerek fiziki piyasa üzerinden alım satımı gerçekleştirilen ikinci el araba piyasası inanılmaz rakamlara ulaşmış durumda. Çok hareketli olan bu pazarda güvenli alışveriş alıcıların en büyük endişesi.

İkinci el araba için garanti

Tur Assist, Warranty otomobil garanti paketleri ile, üretici garantisi bitmiş araçlardaki güvenilik riskini tamamen ortadan kaldırıyor. Otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlayan Warranty paketleri, satın alacağınız ikinci el arabalarda oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alıyor.

Otomotiv sektöründe birçok markanın uzatılmış garanti hizmetlerini yıllardır başarıyla sağlayan Tur Assist’in bireysel müşterilerine sunduğu Warranty paketleri, otomobilinizin motor ve şanzıman gibi kritik parçalarını güvence altına alan bir garanti paketidir.

Warranty paketleri, aracınızın kritik parçalarını korumaya almasının yanı sıra, özellikle satın almayı düşündüğünüz aracın alım sürecini hızlandırmak için size önemli avantajlar sağlar. Warranty hizmetinin sağladığı ücretsiz ekspertiz desteğiyle satın almayı planladığınız aracınızın son durumunu kritik etme şansına sahip olursunuz. Dolayısıyla garantili bir aracı satın alarak, oluşabilecek arıza masraflarının finansal yüklerine karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca Warranty otomobil garanti paketlerimizi www.turassistleyasam.com sitemimizden de satın alabilirsiniz.

Garantili İkinci El kategorimize geri dönebilir ya da “Garantili İkinci El Otomobil ve Sıfır Otomobil Satın Alma Rehberimizi” inceleyebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: